AKTUALNOŚCI

14-12-2019 r.
Wystawa w Muzeum Diecezjalnym na zakończenie realizacji zadania pn. „Kontynuacja konserwacji zabytków piśmiennictwa Diecezji Włocławskiej - źródeł kultury duchowej i materialnej Włocławka”

Szczegóły tutaj.

Nastąpiła zmiana kodu SWIFT. Prosimy zwrócić uwagę na zmiany Achiwum uruchomiło konto bankowe. Informacje o nr konta mozna znależć w zakładkach Cennik i Kwerenda genealogiczna.Kliknij tutaj (Cennik) lub tutaj (Kwerenda genalogiczna)

Zachęcamy do zapoznania się z rozrastającym się i wciąż uaktualnianym Katalogiem. Kliknij tutaj

ARCHIWUM AKTUALNOŚCI

05-01-2018 r.
Zrealizowaliśmy projekt konserwatorski przy współpracy z Ministerstwem Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Szczegóły tutaj.

30-11-2019 r. Zrealizowaliśmy projekt z roku 2018

Szczegóły tutaj.

05-01-2018 r.
Zrealizowaliśmy projekt konserwatorski przy współpracy z Ministerstwem Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Szczegóły tutaj.

18-05-2015 r.
W ostatnim czasie podjęliśmy się trudu uporządkowania i skatalogowania zespołu "Księgi metrykalne". Praca żmudna, dlatego efekty ukażą się w wielu etapach. Zachęcamy do zapoznawania się na bieżąco z tym zasobem w dziale "Księgi metrykalne" Kliknij tutaj

19-10-2015 r.
Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu na konto bankowe w euro, nastąpiła zmiana banku i dotychczasowych numerów kont. Przed dokonaniem przelewu prosimy o upewnienie się, czy wpisany został właściwy numer konta!

26-01-2015 r.

Prosimy o zapoznanie się z nowymi Statutem, Regulaminem i cennikiem Archiwum Diecezjalnego we Włocławku

Achiwum uruchomiło konto bankowe. Informacje o nr konta mozna znależć w zakładkach Cennik i Kwerenda genealogiczna.Kliknij tutaj (Cennik) lub tutaj (Kwerenda genalogiczna)